ЗАКРЫТЬ X
Ми працюємо! Слава Україні!

Услуги

  • ОФСЕТНИЙ ДРУК

    Рекламна та сувенірна продукція – сильний інструмент, який дозволяє збільшити впізнаваність бренду, мотивує цільову аудиторію до покупки, позитивно впливає на Вашу компанію. Багато хто знає, що дуже важливо приділити увагу ілюстративному та текстовому наповненню. Але неякісний друк може зіпсувати все, що зазначено вище. Адже на папері Ваша ідея може відрізнятись від того, що Ви бачили на моніторі.

    Для того, щоб не було розчарувань, потрібно заздалегідь подбати про якість друку, вибрати спосіб друку, який найбільше підходить для Вашої продукції. Найчастіше пропонується цифровий та офсетний друк документів. Кожен із цих способів має свої переваги. У цій рубриці поговоримо про офсетний друк.

    Офсет – класичний спосіб друку, який має низку переваг. Не вдаючись у технічні подробиці офсетного друку, давайте розглянемо його основні характеристики та особливості, які будуть цікаві для замовника поліграфічної продукції. Офсетний друк дозволяє надрукувати матеріал швидко, якісно та недорого. Офсет використовується для друку більшості рекламних матеріалів та сувенірної продукції. Офсетна поліграфія використовується для друкування буклетів, брошур, плакатів, листівок, візитних карток тощо.

    Давайте позначимо переваги, які має офсетний друк.

    1. По-перше, це низька ціна. Зверніть увагу, що чим більший тираж Ви друкуватимете, тим нижчою буде ціна на готову продукцію.
    2. По-друге, висока якість поліграфічної продукції. Офсет використовує не лише колірну палітру CMYK, а й додаткову pantone.Таким чином, офсетний друк максимально точно передасть всі кольори на готовому виробі.
    3. По-третє, офсетний друк – чудовий спосіб швидко роздрукувати матеріали.

    ОФСЕТ

    Офсетна друкарня – найпоширеніший спосіб друку. Якщо Вам потрібні великі тиражі матеріалу, офсетний друк стане Вашим кращим вибором. Офсетний друк дозволяє якісно надрукувати матеріал, але ціна при цьому буде невисока.

    ОФСЕТНА ДРУК У КИЄВІ

    Якщо Вам потрібний офсетний друк, зверніть свою увагу на поліграфічне виробництво «УкрСІЧ». Друкарня пропонує різні види друку, серед яких є як офсет, так і цифровий друк.

    Офсетний друк, який пропонує наша друкарня, здійснюється на високоякісному сучасному обладнанні, що гарантує виконання робіт без затримок та помилок. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з нашим портфоліо, де зображені деякі матеріали, для яких використовувався офсетний друк. Також на сайті можна ознайомитись з досвідом роботи фахівців нашої друкарні, які відповідають за офсетний друк.

    Якщо Вам потрібен найкращий і швидкий офсетний друк, Ви можете звернутися до нас за номером телефону, вказаним на сайті, або під'їхати в офіс. Наші менеджери не тільки проконсультують Вас, але й порадять найкращі варіанти для друку Вашої рекламної чи сувенірної продукції.

    Офсетний друк може використовуватись для різних видів рекламної та сувенірної продукції. Для того, щоб замовити офсетний друк, у нас Вам знадобиться готовий макет. Приїхавши до нас в офіс, ми зможемо розрахувати вартість згідно з тиражем, а також уточнити всі нюанси з оформлення. Звертаємо Вашу увагу на те, що офсетний друк не припиняється, тому важливо виправити все до запуску.

    Пакет поліграфічної продукції можна придбати оптом. Оптом ціна буде значно нижчою.

    Наша адреса: м. Київ, вул. Магнітогорська 1, офіс 216.

  • ЦИФРОВИЙ ДРУК

    Цифровий друк незамінний при необхідності терміново виготовити невеликий тираж візиток, буклетів, плакатів, листівок та іншої поліграфічної продукції. Можливий друк від 1 аркуша А3.

    Переваги цифрового друку

    1. Можливість друку невеликих тиражів без великих витрат на переддрукарську підготовку.
    2. Висока швидкість друку дозволяє практично відразу отримати готовий тираж.

    Читайте також Що таке цифровий друк
  • ТИРАЖУВАННЯ НА РИЗОГРАФІ

    Найбільш швидкий і дешевий спосіб чорно-білого друку на офсетному папері, який поєднує в собі досягнення сучасної цифрової поліграфії: високу продуктивність, економічність і надійність - це отримання більшої кількості відбитків за мінімальних витрат. Дозволяє виконати тираж за найкоротший час. Не важливо, чи це будуть невеликі оголошення, автореферати або брошури, технічна документація або копії сертифікатів, - Ви завжди будете задоволені результатом!

    У процесі роботи ризографа не виділяються шкідливі для людини та навколишнього середовища речовини, витратні матеріали також повністю нешкідливі, тому ризографія є ​​екологічно чистою технологією.

    Читайте також Що таке ризографія?
  • ПІСЛЯДРУКОВА ОБРОБКА

    Післядрукарські процеси – це ті процеси, які відбуваються з поліграфічною продукцією після її друку.

    Наша друкарня крім професійного друку пропонує Вам і професійне фінішне оздоблення готової продукції – склеювання коробок, ламінацію, висікання, конгрев та тиснення, а також професійне складання на скобу, пружину або клей, біговку, фальцювання, перфорацію.

  • ЛАМІНАЦІЯ

    Ламінація – найкращий засіб захисту вашої поліграфії. Ламінація - це покриття листів пластиковою прозорою плівкою, глянцевою або матовою. Покриття ламінацією захистить відбитки від вологи та механічної дії, а також додасть продукції ошатного зовнішнього вигляду. Рекомендується покривати ламінацією папки, обкладинки каталогів, буклетів, CD-дисків.

  • ЛАКУВАННЯ

    Лакування офсетним (дисперсійним) лаком – це нанесення глянцевого або матового покриття на відбитки, виконується як додатковий фарбопрогін на офсетній машині. Офсетне лакування захистить вашу поліграфію від відбитків пальців та стирання. Це найдешевший спосіб захисту продукції.

  • УФ-лакирование

    УФ-лакування – нанесення високоглянцевого покриття на відбитки. Назва цього методу лакування походить від ультрафіолетового випромінювання, за допомогою якого висушують лаковані відбитки. УФ-лакування може бути нанесено на листи вибірково, що дозволяє отримати цікаві ефекти. Вибіркове УФ-лакування використовують для надання ошатного зовнішнього вигляду буклетам, каталогам, папкам та іншій поліграфічній продукції.

    Необхідно мати на увазі, що глянцеві покриття роблять кольори на відбитках яскравими, а матові - приглушеними. Крім того, на лакованих/ламінованих листах не можна писати ручкою або ставити штампи.

  • ТИСНЕННЯ

    Тиснення (конгрев) – процес, у якому змінюється рівень поверхні паперу з допомогою використання преса з матрицею. Використовується як блінтове (сліпе) тиснення, так і тиснення з нанесенням фольги. Це власне спосіб зробити зображення об'ємним.

    Тиснення фольгою – процес перенесення глянцевої, матової або кольорової фольги на поверхню матеріалу. Може використовуватись як самостійно, так і у поєднанні з блінтовим тисненням.

    Окремі методи або їх поєднання, у тому числі з поліграфічною печаткою, можуть використовуватися для нанесення на різні матеріали та продукцію. Чудовий ефект дає застосування тиснення для візиток, буклетів, блокнотів, щоденників, посвідчень, гаманців.

  • ВИСІЧКА

    Висікання (вирубка) – один з найоригінальніших способів післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Висікання дозволяє вирубати з друкованого листа виріб необхідної форми. Для висікання використовують гострий штамп, за допомогою якого здійснюється процес шляхом удару штампом по контуру. Таким чином, можна отримати вироби будь-якої конфігурації. Якість висікання визначається насамперед якістю штампу, а також якістю висікального обладнання. Залежно від виду штампу, висікання може бути ротаційним і плоским. Плоска висічка використовується для виробництва кишенькових календарів, виготовлення пластикових карток, гральних карток, конвертів та папок. Ротаційна висікання використовується для поліграфічних виробів з більш складними контурами, наприклад, для різноманітних етикеток.

  • НАДСІЧКА

    Надсічка – операція з виготовлення наклейок складної форми (не прямокутних). Виконується на пресі із застосуванням спеціального фігурного штампу (штанц-форми). При надсічці прорізується тільки верхній шар самоклейки, а нижня основа залишається недоторканою. Використовується при виготовленні фігурних самоклеючих етикеток.

  • ПІДБІРКА

    Підбірка – процес складання аркушів видання в певному порядку. Використовується, наприклад, під час друку журналів, брошур, каталогів.

  • ЗШИВАННЯ І СКЛЕЮВАННЯ

    Основні види скріплення поділяються на шиття дротом (скріпками) та клейове (безшвейне). При скріпленні дротом один розворот продукції вкладається в інший, потім відбувається процес фальцювання та скріплення за допомогою скріпок. Такий вид скріплення застосовується за малої кількості паперових смуг, як правило, до 60-80.

    Метод скріплення видань, у якому листи тримаються клеєм у корінці використовується під час друку книжок, каталогів, брошур. При клейовому скріпленні після друку листи спершу фальцюються, потім склеюються.

  • СКЛЕЮВАННЯ КОРОБОК

    Склеювання - завершальний етап виготовлення картонних коробок. Це процес, у якому плоска заготовка перетворюється на остаточний виріб. При цьому виконується фальцювання заготовки вздовж попередньо сформованих ліній згину та наноситься клей, який скріплює виріб.< /p>

    Весь технологічний процес проходить на професійній лінії склеювання картонної упаковки з можливістю склеювання виробів за трьома точками. Є можливість поклеювання конусної коробки на три точки склеювання, а також упаковки з передфолдингом і торшонуванням клеєного клапана!

  • ФАЛЬЦОВКА

    Фальцовка - операція згинання, складання аркушів у зошиті певного обсягу та формату з дотриманням послідовного розташування сторінок у сфальцьованому зошиті для отримання книжкових та брошюрних видань. Сама лінія згину називається фальцем.

    За кількістю згинів фальцювання буває одно-, двох-, трьох-і чотиризгинальним (відповідно утворюються зошити в 4, 8, 16 і 32 сторінки); по взаємному розташуванню послідовних згинів - паралельним (кожен наступний згин паралельний попередньому), перпендикулярним (кожен наступний згин перпендикулярний попередньому) і комбінованим (частково паралельні згини, частково перпендикулярні).

  • БІГОВКА

    Це попереднє нанесення на матеріал ліній згинів за допомогою тупих ножів у бігувальній машині, яка вдавлює і ущільнює матеріал, що полегшує його згинання. При цьому лінії біговки захищають місце згину від розтріскування паперу і барвистого шару, надаючи друкованій продукції більш акуратного вигляду. Використання біговки доцільно на щільних видах паперу (більше 175 г/м²) та на картоні. Ми надаємо послуги з біговки листівок, настільних календарів, буклетів, папок та іншої продукції, що потребує акуратних та точних згинів.