ЗАКРЫТЬ X
Ми працюємо! Слава Україні!

Картонна упаковка для харчових продуктів

Упаковка для фаст-фуду

Лапша-бокс

Лапша-бокс

Упаковка для нагетсів

Упаковка для нагетсів

Упаковка для ролів

Упаковка для ролів

Хеппі-міл

Хеппі-міл

Відро для попкорну квадратне

Відро для попкорну квадратне

Фаст фуд Упаковка для картоплі

Упаковка для картоплі

Фаст-фуд Снек-бокс меню

Снек-бокс меню

Упаковка для кондитерських виробів

Коробка для торта

Коробка для торта

Коробка для подарунків

Коробка для подарунків

Коробка для пундиків

Коробка для пундиків

Коробка для тістечок

Коробка для тістечок

Коробка для макарунс

Коробка для макарунс

Коробка для мафінів 10 шт

Коробка для мафінів 10 шт

Коробка для цукерок

Коробка для цукерок

Квадратна коробка для торта

Квадратна коробка для торта

Коробка для Пасхи

Коробка для Пасхи

Обичайки

Обичайки

Упаковка для бакалії

Подарункова упаковка для сиру

Подарункова упаковка для сиру

Упаковка для варення

Упаковка для варення

Упаковка для вівсяних пластівців

Упаковка для вівсяних пластівців

Упаковка для ковбаси

Упаковка для ковбаси

Упаковка для яєць

Упаковка для яєць

Упаковка для ягід

Упаковка для ягід

Упаковка для насіння гарбуза

Упаковка для насіння

Упаковка для чаю

Упаковка для чаю

Упаковка для заморожених продуктів

Упаковка для морозива

Упаковка для морозива

Упаковка для напівфабрикатів

Упаковка для напівфабрикатів

Упаковка для масла

Упаковка для масла

Упаковка для равіолі

Упаковка для равіолі

Упаковка для пельменів

Упаковка для пельменів

Упаковка для філе

Упаковка для філе

Упаковка для пирога

Упаковка для пирога

Упаковка для заквасок

Упаковка для заквасок

Упаковка для пляшок

Упаковка для вина

Упаковка для вина

Упаковка для горілки

Упаковка для горілки

Тримач для соків

Тримач для соків

Упаковка для масла

Упаковка для масла

Упаковка для коньяка

Упаковка для коньяка

ЕКО упаковка крафт

Крафт-упаковка для снеків

Крафт-упаковка для снеків

Крафт кишеня

Крафт кишеня

Крафт еко-тарілки

Крафт еко-тарілки

Крафт-коробка з вікном

Крафт-коробка з вікном

Шоубокси

Шоубокс для батончиків

Шоубокс для батончиків

Шоубокс для каші

Шоубокс для каші

Шоубокс для снеків

Шоубокс для снеків

Раціонально продумана упаковка, що лаконічно поєднує в собі зображення логотипу Вашої компанії та представленого товару, допоможе покупцеві легко впізнавати Ваш товар серед великої різноманітності продукції інших виробників. Рішення виготовити якісні коробки з оригінальним дизайном, спростить просування товару на ринку, зробить Ваш товар індивідуальним і буде незамінним доповненням при розкручуванні бренду. Зручна та інформативна упаковка «змусить» покупця зробити вибір на користь Вашої продукції. Тому виготовлення якісної та маркетингово-грамотної упаковки безпосередньо впливає на прямі продажі Вашого товару.

Компанія «УкрСіч» пропонує виготовлення картонної упаковки для різних видів продукції: чаю, кондитерських виробів, напівфабрикатів, заморожених страв, сипких продуктів, вино-горілчаної продукції та ін. Також ми виготовляємо упаковку для фаст-фуду, а саме гамбургерів та бутербродів, китайської локшини та інших страв східної кухні, ролів та шаурми, картоплі-фрі, поп-корну, солодощів, суші, маффінів, соусів та інших страв.

ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Для виготовлення упаковки ми використовуємо сертифікований харчовий картон та фарби, які відповідають усім санітарним нормам та ГОСТам.

Наша компанія має великий досвід виготовлення упаковки для фаст-фудів. Ми пропонуємо виробництво наступних видів упаковки:

 • квадратні та прямокутні коробки різних розмірів (для гамбургерів та бутербродів);
 • різні контейнери з кришками (для китайської локшини та інших страв східної кухні, зокрема для суші);
 • картонні футляри (для ролів та шаурми);
 • пачки-кишені (для картоплі-фрі);
 • коробки для солодощів (печива, маффінів, тістечок, пончиків та іншого);
 • круглу та квадратну упаковку для торта;
 • коробки відра (для поп-корну);
 • різноманітні коробки для соусів та інших страв.

Дизайнери, менеджери та технологи компанії «УкрСіч» допоможуть Вам у виборі оптимальних матеріалів та технології виготовлення Вашої упаковки! Ми також можемо запропонувати Вам послуги дизайнера. За допомогою нашого каталогу Ви зможете обрати та замовити упаковку будь-якої конфігурації та складності, залежно від Вашого товару. Якщо ж у Вас є в наявності розроблений шаблон коробки, ми легко втілимо його в реальність! Ми – виробники упаковки з якісних, екологічних матеріалів та надійний партнер Вашого бізнесу на довгі роки.

ВИГОТОВЛЕННЯ УПАКОВКИ ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ І ІНШОЇ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Компанія «УкрСіч» пропонує виробництво картонної упаковки для кондитерських виробів та іншої харчової продукції. Наша компанія має великий досвід виготовлення картонної упаковки різної конфігурації та складності (далеко не всі виробники упаковки мають відповідне обладнання). Виробництво упаковки ведеться лише з використанням високоякісних розхідників – паперу, картону, фарби. Ми можемо виготовити картонну упаковку на замовлення з наступними доповненнями:

 • висіканням;
 • тисненням золотом та сріблом;
 • сріблення;
 • голографічними елементами;
 • а також конгревом.

Якщо вам потрібна харчова упаковка оптом, звертайтеся до співробітників компанії. Упаковка для кондитерських виробів потрібна не тільки для того, щоб ваш продукт залишався свіжим, також така упаковка на замовлення працює як найкраща реклама вашої смачної продукції.

УПАКОВКА ДЛЯ ЦУКЕРОК

Упаковка для цукерок – це обличчя вашого продукту! Тому важливо розробити оригінальний, креативний дизайн, а також вибрати якісні матеріали для її виготовлення. Ми працюємо з найбільшими та найвідомішими брендами на ринку не тільки Києва, а й усієї України. Великий досвід у виготовленні коробки для пакування солодощів дозволяє нам виготовити упаковку кондитерських виробів під запит клієнта.

Коробочки для цукерок можуть стати в нагоді з різного приводу. Жодне дитяче свято не обходиться без великої кількості солодкого, тож чому не упакувати його в красиву та святкову коробочку.

Якщо Ви любитель домашньої випічки, ми можемо Вам запропонувати упакувати свої пироги та маффіни у вироби від компанії «УкрСіч». На нашому складі завжди є велика кількість упаковки для харчових продуктів. У наші коробки можна навіть складати їжу для дітей, адже вони є повністю безпечними для здоров'я. При виробництві упаковки для харчової промисловості ми ретельно стежимо за процесом на кожному етапі.

Упаковка з нанесенням логотипу допоможе вам підвищити впізнаваність вашого бренду. Упаковка виготовляється на замовлення за вашим дизайном або побажанням!

УПАКОВКА ДЛЯ ПЕЧИВА, ЧАЮ ТА ІНШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Печиво – тендітний продукт, тому упаковка для печива покликана насамперед зберегти у кращому вигляді ваш товар. Упаковка з картону – найкраще рішення для збереження смакових якостей та зовнішнього вигляду продукту.

Картонна упаковка або паперова упаковка має ряд переваг над харчовою упаковкою з інших матеріалів. Коробка для печива з картону – зручна в експлуатації та недорога при виробництві упаковки.

Є деякі страви, споконвіку українські, які набирають все більшої популярності за кордоном. Наші співвітчизники відкривають млинні, які мають величезний попит серед місцевого населення. Якщо ж Ви печете млинці в Україні, виготовлення упаковки для млинців для Вас не стане проблемою. Наша компанія швидко та професійно надасть Вам необхідну кількість спеціальних конвертів для цієї страви. Також ми можемо організувати доставку великих партій упаковки за межі України.

Ми, як багаторічні виробники упаковки, маємо великий досвід виготовлення упаковки для чаю – з оригінальною висічкою, тисненням фольгою та пластиковими віконцями. Якісна упаковка для чаю допоможе вашому товару вигідно виділитися серед інших товарів на продуктовій полиці у магазині.


ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ВИРОБНИЦТВО КАРТОННОЇ УПАКОВКИ ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ


 • ➔ Якою повинна бути якісна упаковка для кондитерських виробів?

  Для транспортування печива, тістечок або тортів найкраще підійде упаковка із щільного картону. Вона добре тримає форму, не пропускає сторонніх запахів і не шкодить навколишньому середовищу.

 • ➔ Який картон використовується для виготовлення коробок на замовлення?

  Друкарня «УкрСІЧ» виготовляє упаковку з екологічно чистого сертифікованого харчового картону, який відповідає всім ГОСТам та санітарним нормам.

 • ➔ Чи можна замовити обробку коробок для кондитерських виробів?

  Компанія «УкрСІЧ» пропонує такі види оформлення упаковки, як конгрев, висікання, тиснення золотом чи сріблом, друк голографічних елементів.

 • ➔ Скільки часу витрачається на виготовлення картонної упаковки?

  На складі друкарні завжди є великий запас коробок, готових до відправки. Якщо Вам потрібна упаковка іншої конфігурації з індивідуальним дизайном, ми виготовимо її в найкоротші терміни.

 • ➔ Як заощадити при замовленні виробництва картонних коробок?

  Якщо Вам потрібний великий тираж упаковки, Ви можете замовити виготовлення коробок за оптовими цінами. У такому разі покупка упаковки коштуватиме набагато дешевше.