ЗАКРЫТЬ X
Ми працюємо! Слава Україні!

НОВОРІЧНА УПАКОВКА ДЛЯ ЦУКЕРОК

Напередодні свят багато компаній замислюються про солодкі подарунки для дітей своїх співробітників або партнерів.

Деякі закуповують вже готові подарункові набори в роздріб чи оптом. Але якщо ви хочете підійти до цього питання особисто і покласти лише певні подарунки та солодощі, купити новорічне пакування для цукерок оптом стане найкращим рішенням.

новогодняя упаковка для конфет

УПАКОВКА НОВОРІЧНА ДЛЯ ЦУКЕРОК. ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ

Знайдіть у пошуках новорічних упаковок для цукерок оптом в Україні? Ми допоможемо вам з вибором. Друкарня УКРСІЧ вже понад 15 років виготовляє різні упаковки з високоякісного картону для продуктів харчування. І новорічне картонне пакування для цукерок - не виняток.

У нашому асортименті представлений широкий вибір як готових упаковок, так і упаковок під замовлення в індивідуальному дизайні та оформленні. Якщо у вас немає готового макету подарункових новорічних упаковок для цукерок, наш професійний дизайнер зверстає вам макет для упаковки будь-якого розміру і з необхідним дизайном.

новогодняя упаковка для конфет оптом

НОВОРІЧНА УПАКОВКА ДЛЯ ЦУКЕРОК СВОЇМИ РУКАМИ

Виготовляти новорічну упаковку для цукерок своїми руками дуже трудомістко, до того ж для цього потрібно чимало часу.

Якщо ж ви хочете "вкласти душу" в подарункові коробочки, можемо запропонувати вам купити готові подарункові коробки оптом або в роздріб на нашому складі готової продукції в Києві. Ці коробочки виготовлені в стандартних розмірах та кольорах: білий, чорний, крафт.

Купивши такі коробочки, ви можете їх особисто прикрасити під тему будь-якого свята. А також наповнити їх будь-якими подарунками та смаколиками.


ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО НОВОРІЧНУ УПАКОВКУ ДЛЯ ЦУКЕРОК:


 • ➔ Скільки коштує упаковка новорічна для цукерок у вашій друкарні?

  Вартість упаковок залежить від розмірів і дизайнерського оформлення, а також від обсягу продукції, що закуповується. Для отримання детального прорахунку, зверніться до нашого менеджера за телефоном, вказаним на сайті.

 • ➔ Чи можна купити упаковки для цукерок з доставкою по Києву?

  Так, ми доставляємо замовлення до дверей клієнта кур'єром по Києву. У разі необхідності доставки упаковок до інших міст України, ми користуємося послугами компаній-перевізників.

 • ➔ На скільки дорожча упаковка для цукерок новорічна в роздріб, ніж оптом?

  У перерахунку на вартість за одиницю продукції, оптове замовлення завжди вигідніше роздрібного. Зверніться до нашого менеджера на сайті, по телефону або в офісі, і він надасть вам детальний розрахунок вартості оптового замовлення та роздрібного.

 • ➔ Чи потрібно надавати вже готові макети, чи можна замовити їх у вас?

  Якщо у вас немає готового макета під упаковку або поліграфічну продукцію, наш дизайнер намалює його для вас, з урахуванням усіх побажань та специфіки поліграфії, що замовляється.