ЗАКРЫТЬ X
Ми працюємо! Слава Україні!

Коробки для бургерів. Як вибрати правильну друкарню?

Смачні соковиті гамбургери чи чізбургери – чи не найпопулярніший вид фастфуду у світі. Способів приготування гамбургерів безліч, як і місць, де можна їх скуштувати. У Києві гамбургер можна замовити практично у будь-якому кафе та навіть ресторані.

Але найбільше таку їжу люблять замовляти на доставку чи винос. Тому заклади харчування, що працюють у режимі доставки, обов'язково потребують замовлення міцної та якісної упаковки для своїх страв.

Упаковка для бургерів у друкарні УкрСІЧ (м. Київ) виготовляється з високоякісної сировини - харчового картону, що відповідає всім встановленим ГОСТам та нормам пакування страв у закладах громадського харчування. Ми використовуємо безпечні сертифіковані фарби для нанесення дизайну на коробку для бургера.

Переваги співпраці з нашою друкарнею полягає не лише у можливості придбати будь-які види упаковки для фастфуду за найвигіднішою ціною, а й у можливості замовити продукцію за індивідуальним дизайном.

Як вибрати коробочки для бургерів брендовані

У нашому онлайн-каталозі упаковка для бургерів представлена ​​в стандартних кольорах (світла, крафт, темна, біла, чорна) та розмірах (міні, міді, максі). Вироби у стандартному оформленні можна купити навіть без попереднього замовлення на нашому складі готової продукції.

Але якщо Вам потрібні спеціальні коробки під бургери, ми можемо запропонувати індивідуальне виконання. Для замовлення друку брендованих упаковок Ви можете надати готовий макет або звернутися до нашого дизайнера для розробки проекту.

Крім нанесення малюнка, логотипу на коробку, ми можемо запропонувати додатково застосувати тиснення, конгрев або лакування всієї упаковки або окремих елементів на ній.

Як замовити коробки для бургерів оптом від виробника

Купити коробки для бургерів оптом - одна з найвигідніших пропозицій від нашої компанії. Оптові партії ми виготовляємо методом офсетного друку, що дозволяє виробляти великі партії поліграфії та робити найбільш якісний друк. Для корпоративних оптових клієнтів ми пропонуємо гнучку дисконтну систему та послуги професійного дизайнера поліграфії.

Для оформлення оптового замовлення на виробництво упаковок та коробок для бургерів, картопля фрі, шаурми і т.д. завітайте до нашого офісу або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +3 8067 405-80-08.

Ми виготовляємо кращі коробки для бургерів у м. Київ. Приватні роздрібні клієнти можуть придбати необхідну кількість коробок для бургерів та інші види упаковки на нашому складі готової продукції.

Якісна коробка для бургера з харчового картону від УкрСІЧ

Друкарня УкрСІЧ пропонує своїм клієнтам якісні коробки для бургерів із харчового картону за найкращою вартістю у Києві.

У нас Ви можете замовити будь-які види пакувальної продукції для готових страв кафе та ресторанів, фастфуду, доставки чи їжі на винос. Ми пропонуємо індивідуалізоване оформлення упаковок та розробку макету професійним дизайнером.

Розміри, форму та дизайн виробів Ви можете коригувати, виходячи з власних побажань та особливостей Ваших товарів.

Крім пакувальної продукції, ми також можемо запропонувати виготовлення:

 • рекламної поліграфії (листівки, флаєри, візитки, буклети);
 • меню (тейбл-тенти, демонстратори, диспенсери);
 • цінників;
 • некхенгерів;
 • топерів і т.д./li>

Готові вироби ми можемо надіслати кур'єром по Києву або за допомогою Нова Пошта по Україні.


Поширені запитання:


 • ➔ Наскільки вигідно купувати коробки для бургерів оптом у вашій компанії?

  Оптова покупка завжди вигідна порівняно з роздрібними закупівлями. Наша компанія УкрСІЧ пропонує вигідні умови для оптових клієнтів.

 • ➔ Які коробки для бургерів можна купити в УкрСІЧ?

  У нас представлені коробочки для бургерів у трьох різних розмірах: Міні, Міді, Максі. Але за бажання Ви можете зробити індивідуальне замовлення на коробки для бургерів.

 • ➔ Які терміни виготовлення продукції пропонує ваша друкарня?

  Ми виготовляємо продукцію у стандартні терміни. Але за потреби терміни виробництва можна буде регулювати.

 • ➔ У вас можливий самовивіз готової продукції в Києві?

  Так звичайно. Ви можете самостійно забрати готові замовлення з нашого виробництва чи оформити доставку по місту та області.