ЗАКРЫТЬ X
Ми працюємо! Слава Україні!

ЩО ТАКЕ ДРУКАРНЯ?

На сьогоднішній день у Києві є безліч різних друкарень. Кожна з них виробляє поліграфію різної якості, обсягу та виду. Давайте розберемо, що таке друкарня.

ДРУКАРНЯ І ПОЛІГРАФІЯ

Багато хто часто плутає ці два поняття. Давайте внесемо ясність, що таке друкарня та поліграфія.

Друкарня – що це? Типографією (друкарнею) називають виробництво якоїсь паперової продукції чи товару, що називається поліграфією.

Друкарні умовно можна розділити на виробництва повного циклу, наприклад, УКРСІЧ, і вузькоспеціалізовані.

Що означає виробництво повного циклу? Це означає, що у цьому підприємстві здійснюється весь процес виготовлення поліграфічної продукції: від верстки макетів до випуску вже готових матеріалів.

Вузькоспеціальні друкарні часто не мають великого виробничого цеху, тому приймають лише невеликі замовлення певних видів поліграфії.

ЯК ПРАЦЮЄ ДРУКАРНЯ

ЯК ПРАЦЮЄ ДРУКАРНЯ ПОВНОГО ЦИКЛУ УКРСІЧ??

Вам цікаво, як працює друкарня та що там роблять? Ми розповімо вам!

 • Наші менеджери приймають замовлення на виготовлення різної поліграфії в офісі, на сайті або по телефону;
 • Якщо під продукцію, що замовляється, вже є готовий макет, наші менеджери приймають його, перевіряють відповідність усім вимогам і віддають “в роботу”;
 • Якщо ж необхідно виготовити новий макет, менеджер переводить клієнта на нашого дизайнера, який разом із клієнтом розробляє макет;
 • Після затвердження всіх правок за макетами та оплати, замовлення надсилається під друк;
 • Фахівці виробництва беруть у роботу замовлення та виготовляють його протягом обумовленого терміну;
 • Готове замовлення упаковується та відправляється в офіс УКРСІЧ (якщо обумовлено самовивіз клієнтом), кур'єром по Києву або у відділення компанії-перевізника для відправки по Україні або за кордон.

Звичайно, система роботи друкарні УКРСІЧ вказана досить схематично, але сподіваємося на принцип роботи, як і саме визначення, що таке друкарня зрозумілий.

типография что это

НАВІЩО ПОТРІБНА ДРУКАРНЯ?

Щоб зрозуміти навіщо потрібна друкарня, достатньо лише озирнутися на всі боки. Не дивлячись на активну диджиталізацію, нас все так же оточує величезна кількість різноманітної поліграфічної продукції: візитки, брошури, буклети, газети, календарі, зошити, книги, журнали, упаковки товарів та багато іншого.

Саме завдяки роботі друкарень ми можемо купити яскраві та барвисті книги для дітей, модні журнали чи навчальну літературу.

А ще, друкарня як бізнес допомагає розвитку економіки. Адже офіційні підприємства, які виготовляють поліграфію, сплачують податки до скарбниці держави.


ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ДРУКАРНЯ ТА ПОЛІГРАФІЮ:


 • ➔ Скільки коштує друкарня?

  На це питання немає точної відповіді, адже все залежить від потужностей виробництва, кількості та якості верстатів, а також від того, чи ви купуєте франшизу від великої мережі друкарень або відкриваєте свою справу "з нуля".

 • ➔ Яка ціна виготовлення повнокольорових буклетів, тиражем 10 000 екземплярів?

  Ціни виготовлення буклетів досить широко варіюються. На вартість впливає багато факторів. Якщо ви хочете отримати точний розрахунок вартості друку, зверніться до нашого менеджера.

 • ➔ Яку продукцію ви робите?

  Наша друкарня УКРСІЧ виготовляє різноманітну поліграфічну продукцію: від візиток до упаковки товарів. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам друк та верстку книг та журналів, а також багато іншого. З повним переліком продукції, виробляємої УКРСІЧю, можна ознайомитися на сайті.

 • ➔ Як зробити замовлення у вашій друкарні?

  Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашим менеджером, залиште заявку на сайті або відвідайте офіс нашої друкарні в Києві.